Sweet Slumber Esenciální olej Plant Therapy KidSafe 10 ml

Kód: 1097
Neohodnoceno
330 Kč –30 %
10ml KidSafe sweetslumber front
330 Kč –30 % 230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2019

Tento esenciální olej pro děti i pro Vás je na klidný spánek. Obsahuje esenciální oleje, které jsou utišující a uklidňující. Obsahuje kafrový a cedrový olej na uklidnění a pomerančový a heřmánkový olej na povzbuzení. Je obzvlášť vhodný, když se dítě pravidelně budí s pláčem a zpocené a má špatné sny.

Tento olej byl zformulován pro děti, které nesnesou levanduli. Perfektní kombinace jak připravit vaše malé na klidný spánek.

Aroma je příjemné a mírné a pomůže usnout jak dítěti tak dospělému. Zklidní mysl a tělo. Obsahuje cedr, který je uklidňující a kafrovník lékařský, který má utišující účinky, povzbuzující pomeranč a heřmánek, který zmírňuje obavy. A v neposlední řadě vetiverii, která je známa pro svou schopnost utišit myšlenky a nervozitu.

Tato kombinace zajistí sladký spánek celé rodině.

Použití:

- aroma difuzér

- pokožka

- koupel (rozředěný v medu, viz. Rady a tipy)

Obsah balení: 10 ml

Ingredience: kafrovník lékařský, cedr, pomeranč,

vetiverie, heřmánek římský

Aroma: jemně sladké, citrusové, s lesním nádechem

Bezpečné pro děti: ano (od 2 let)

Instrukce:

<p>není style="background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-color: transparent; background-image: none; background-origin: padding-box; background-position-x: 0%; background-position-y: 0%; background-repeat: repeat; background-size: auto; color: rgb(84, 96, 110); font-family: &quot;Proxima Nova&quot;,sans-serif; font-size: 16px; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; line-height: normal; -ms-text-size-adjust: auto; orphans: 2; text-align: left; text-decoration: none; text-indent: 0px; text-transform: none; -webkit-tap-highlight-color: transparent; -webkit-text-stroke-width: 0px; white-space: normal; word-spacing: 0px;" let.<br="" 2="" mladší="" děti="" pro="" vhodné="">

 

Pokožka: 2 - 3 kapky do oblíbeného nosného oleje a aplikujte na záda a hrudník 20 minut před spaním.

Aroma difuzér: Rozpusťte pár kapek v nádržce na vodu a difuzujte 30 - 60 minut před spaním.

Koupel: Pár kapek do 100 ml mléka vlijte do připravené koupele.

Více o bezpečnosti používání esenciálních olejů u dětí se dočtete v našem článku zde